s
About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text ofering thetonat sunrising printing and typesetting industry seo is partysipati carma. Lorem Ipsum is simply dummy,
Follow Us

Rozwój

Sama wersja bazowa systemu, jest w fazie rozwojowej. Ale my już wiemy co chcemy robić dalej.

Oto co jest w dalszych planach rozwoju eCeremoniarza:

Rozbudowa systemu

Zadanie, które stoi przed nami na bieżąco. Chcemy aby system był coraz bardziej sprawny, szybszy i możliwie jak najbardziej konfigurowalny dla indywidualnego użytkownika. Oprócz tego są zadania związane z utrzymaniem systemu na odpowiednim poziomie technologicznym no i przede wszystkim zabezpieczenia danych osobowych.

Wewnętrzny czat

Najbliższe plany to uruchomienie pełnego komunikatora między użytkownikami. Na chwilę obecną to tylko administrator może wysyłać wiadomości do użytkowników, ale przydałaby się możliwość odpowiedzi na nie.

Przypomnienie SMS

To udogodnienie ma za zadanie, aby żaden z ministrantów nie opuścił służenia obowiązkowego, czy też zbiórki, bo nie zapisał sobie tego w swoim kalendarzu. Będzie to wymagało pewnych modyfikacji w systemie, więc jest to praca długodystansowa.

Dostęp off-line

Parafie, które są zlokalizowane na południu borykają się z pewnym problemem, a mianowicie brak zasięgu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego będziemy chcieli oprogramować system, który będzie magazynował dane, a następnie będzie je można wczytać do systemu. To trzecie zadanie w kolejności.

ZREALIZOWANE

Trwają testy tego rozwiązania i już niedługo pierwsze parafie z niego korzystają.

Dalsze plany

Po zrealizowaniu poprzednich kroków, wybiegamy myślą w przyszłość. Chcemy stworzyć moduły do systemu, które ułatwią pracę np. układającym plan wizyty duszpasterskiej. Wiemy, że są to pomysły szalone. Ale gdyby nie takie pomysły, nie powstał by eCeremoniarz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.