s
About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text ofering thetonat sunrising printing and typesetting industry seo is partysipati carma. Lorem Ipsum is simply dummy,
Follow Us

Czytnik kart zbliżeniowych

Każdy z nas jest przyzwyczajony do wersji papierowej wszelkich grafików, które obsługiwane były za pomocą kartki papieru i długopisu. Wiemy, że nasze rozwiązanie jest niejako rewolucyjne. A, że z tymi rewolucjami różnie było w historii chcemy, aby wdrożenie nie było aż tak bolesne. Pomocą jest właśnie czytnik kart typu RFiD. Już tłumaczymy.

Dostęp do Internetu

Zanim rozpoczniemy korzystanie, zapewniamy dostęp do Internetu w miejscu, gdzie będzie się korzystało z czytnika.

Uruchom czytnik

Czytnik dostarczamy my. Wysyłane przez niego dane przesyłane są do niewielkiego urządzonka (które również my dostarczamy), a następnie zsynchronizowane z naszym systemem.

Przyłóż kartę

System sam dopisze użytkownika do odpowiedniego wydarzenia i naliczy punkty.

To rozwiązanie znacząco ułatwia i przyspiesza, teoretycznie najtrudniejszy element obsługi systemu. Za pomocą tego małego „urządzonka” dane są bezpośrednio wysyłane do systemu. Nie potrzeba już żadnego tableta, komórki czy komputera w miejscu gdzie sprawdzamy obecność.

Podłącza się go do prądu, dostarcza się mu Internet i reszta działa sama. Jak? To niech pozostanie słodką tajemnicą autorów. Kiedy przywieziemy Ci czytnik do parafii, ustawimy go tak, żeby wszystko działało jak należy.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.