s
About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text ofering thetonat sunrising printing and typesetting industry seo is partysipati carma. Lorem Ipsum is simply dummy,
Follow Us

Czytnik kart zbliżeniowych

Każdy z nas jest przyzwyczajony do wersji papierowej wszelkich grafików, które obsługiwane były za pomocą kartki papieru i długopisu. Wiemy, że nasze rozwiązanie jest niejako rewolucyjne. A, że z tymi rewolucjami różnie było w historii chcemy, aby wdrożenie nie było aż tak bolesne. Pomocą jest właśnie czytnik kart typu RFiD. Już tłumaczymy.

Podepnij czytnik do tableta

Czytnik dostarczamy my. Wysyłane przez niego dane są zsynchronizowane z naszym systemem. Podpinamy do telefonu komórkowego lub tableta.

Przejdź do zakładki ``Obecność``

Pojawi się strona do pobierania danych z czytnika

Przyłóż kartę

System sam dopisze użytkownika do odpowiedniego wydarzenia i naliczy punkty.

To rozwiązanie znacząco ułatwia i przyspiesza, teoretycznie najtrudniejszy element obsługi systemu. Ale przekonaliśmy się, że to również jest zbyt skomplikowane dla osób, które sprawdzają obecność w zakrystiach, a ze smartfonami się nie zaprzyjaźniły i wolą klasyczne telefony. Ostatnim rozwiązaniem, które dodaliśmy do systemu to zastąpienie telefonu lub tabletu, nazwijmy to roboczo, „mini komputerkiem”.

Jest to urządzenie, które pozwala zastąpić telefon / tablet / komputer na nasze potrzeby. Podłącza się go do prądu, dostarcza się mu Internet (może być przez WiFi lub tak jak w komórkach poprzez kartę SIM) i reszta działa sama. Jak? To niech pozostanie słodką tajemnicą autorów. Kiedy przywieziemy Ci czytnik do parafii, ustawimy go tak, żeby wszystko działało jak należy. Dodatkowo umożliwimy Ci podpięcie Twojego tableta lub telefonu komórkowego jako ekranu do niego, aby można było sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Bo przecież nie zapominajmy, ŻADNA MASZYNA NIE ZASTĄPI CZŁOWIEKA.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.