s
About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text ofering thetonat sunrising printing and typesetting industry seo is partysipati carma. Lorem Ipsum is simply dummy,
Follow Us

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne. Podczas niego zaprezentujemy nasz system eCeremoniarz. Wyjaśnimy i pokażemy jak działa na „żywym organizmie” jakim jest parafia św. Kingi w Krakowie. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także zaproponujemy adaptację systemu do danej parafii.

Wiemy, że jest to czas zmian personalnych w parafiach diecezjalnych i zakonnych, jednakże mamy nadzieję, że uda się Wam, drodzy Kapłani i Animatorzy, znaleźć  i poświęcić chwilę czasu dla nas. Na pewno nie pożałujecie!

KIEDY? 18.08.2019 (Niedziela)

GODZINA? 19:00

GDZIE? Kraków – ul. Siemomysła 37

MIEJSCE? Parafia Św. Kingi – salka w domu parafialnym

CZAS? ok. 60 min.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności (oraz ilości osób) najpóźniej dzień przed (do 17.08.2019, do godz. 18:00) na adres kontakt@eceremoniarz.pl lub michal.krasowski@eceremoniarz.pl lub pod numerem telefonu 606 715 197.

Na terenie domu parafialnego oraz przy kościele znajduje się parking (wjazd zarówno na plebanię jak i parking przy kościele od ulicy Kamieńskiego przez ul. Heltmana).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!