s
About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text ofering thetonat sunrising printing and typesetting industry seo is partysipati carma. Lorem Ipsum is simply dummy,
Follow Us

Praca wre

Praca wre

Wakacje w pełni, a my ciężko pracujemy, aby zapewnić Wam jak najlepszy dostęp do systemu. W ostatnim czasie udało nam się (dzięki współpracy z jedną z krakowskich parafii) usprawnić sprawdzanie obecności z wykorzystaniem czytnika. Jest to duża aktualizacja, pozwalająca jeszcze szybciej i w bardziej niezawodny sposób odznaczać obecności na nabożeństwach, Mszach i innych wydarzeniach w parafii. W najbliższym czasie zakończymy jej testy i wdrożymy do ogólnodostępnego użytkowania.

Udało nam się również opracować wersję dla parafii, które nie mają dostępu do Internetu w zakrystii, lub jest on mocno utrudniony. Dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu czytnik zbiera i zapisuje dane. Po podpięciu pendrive’a zgrywa dane, które następnie możemy wczytać do eCeremoniarza na komputerze z dostępem do sieci. Zapraszamy wszystkich do kontaktu, a szczególnie tych, dla których dostęp do Internetu był główną przeszkodą.

Cały czas system jest nieustannie rozwijany, aktualizowany i usprawniany. Mamy nadzieje, że zaktualizowana wersja będzie jeszcze bardziej usprawniała prace w parafii.

W ostatnim numerze tygodnika „Niedziela”, w dodatku małopolskim ukazał się artykuł o nas. Już za niedługo będzie go można przeczytać na naszej stronie. Zatem zachęcamy do uważnego śledzenia aktualności.